Spotkanie w nowej siedzibie

W dniu dzisiejszym, tj. 29 maja 2020 r., odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne w Domu Ludowym w Jareniówce, które rozpocznie się o godzinie 18.00. Zapraszamy wszystkich klubowiczów do nowej siedziby Jasielskiego Klubu Łączności SP8KJX.

Lokalizacja siedziby SP8KJX (fot. maps.google.com)

W jego trakcie omówione zostaną bieżące sprawy związane z podejmowanymi w tym roku działaniami związanymi z poprawą funkcjonowania jasielskich przemienników, a także przedstawione zostaną plany dotyczące uruchomienia urządzeń nadawczo-odbiorczych oraz anten na dachach budynków, w których klub wynajmuje pomieszczenia.

Dotyczy to głównie uruchomienia przemiennika Echolink, stacji pogodowej, a przede wszystkim stacji ze znakiem klubowym SP8KJX, z której będzie można nadawać na falach krótkich, a także w paśmie UKF.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. EI4JT pisze:

    Gratualcje !!! Nareszcie się coś dzieje. Wiele osób czekało na to. Pozdrawiam de EI4JT ex SP8NFA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − 4 =

Font Resize
Tryb czytania
%d bloggers like this: