Wielkanoc 2020

Radosnego świętowania! (fot. SQ8SW)

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim Wam – radiowcom oraz sympatykom krótkofalarstwa – zdrowia, wszelkiej pomyślności i ogromu radości w sercu. Niech właśnie te święta będą dla Was źródłem dobra, którego najbardziej potrzebujecie.

W czasie niezwyczajnym, gdy nagle wszystko wokół przybrało inny wymiar, życzymy wszystkim odkrycia tego, co tak naprawdę jest w życiu ważne: przede wszystkim umiejętności dbania o siebie, zarówno w wymiarze duchowym – spokoju, ciszy i wytchnienia, jak też społecznym – dbałości o swoje i najbliższych bezpieczeństwo.

Wesołych Świąt!

Zarząd i członkowie
Jasielskiego Klubu Łączności
SP8KJX

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 19 =

Font Resize
Tryb czytania
%d bloggers like this: