Wielkanoc 2020

Radosnego świętowania! (fot. SQ8SW)

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim Wam – radiowcom oraz sympatykom krótkofalarstwa – zdrowia, wszelkiej pomyślności i ogromu radości w sercu. Niech właśnie te święta będą dla Was źródłem dobra, którego najbardziej potrzebujecie.

W czasie niezwyczajnym, gdy nagle wszystko wokół przybrało inny wymiar, życzymy wszystkim odkrycia tego, co tak naprawdę jest w życiu ważne: przede wszystkim umiejętności dbania o siebie, zarówno w wymiarze duchowym – spokoju, ciszy i wytchnienia, jak też społecznym – dbałości o swoje i najbliższych bezpieczeństwo.

Wesołych Świąt!

Zarząd i członkowie
Jasielskiego Klubu Łączności
SP8KJX

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + pięć =

%d bloggers like this: