Klubowo-terenowo

Skoro na zewnątrz zrobiło się zdecydowanie cieplej i przyjemniej niż w wśród klubowych ścian, pomysł na wybór miejsca spotkania był szybki i oczywisty, a jego realizacja równie ekspresowa.

Jak się okazuje, z drugiej strony ściany budynku, w którym mieści się siedziba SP8KJX, również można wspólnie porozmawiać o wielu ciekawych sprawach, przy okazji przeprowadzić test zasilania awaryjnego i wypróbować skuteczność świeżo skleconych anten. Nowy laptop klubowy też już został sprawdzony i jest gotowy na przyjęcie kolejnych wpisów do logbook’a.

Wystarczy więc całkiem niewiele: stolik, ciasteczka, krzesła, skrzyneczka (w sensie antenowy tuner 😉 ) i trochę słoneczka, a zupełnie przyjemnie robi się, na przykład wtedy, gdy w tle koledzy z Europy polują na tajlandzką stację 🙂

Ketil LA2UJA w korespondencji z Carlem HS0ZOA

Polecamy się i służymy gościną!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

siedem + dziewiętnaście =

%d bloggers like this: