Życie wśród fal

Pod koniec ubiegłego roku otrzymaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w organizowanym przez Jasielski Dom Kultury cyklu spotkań „Klub Ludzi z Pasją”. Oczywiście chętnie wyraziliśmy zgodę na skorzystanie z okazji zaprezentowania działalności klubowej oraz podzielenia się naszym hobby z innymi.

Jednak z uwagi na panujące w kraju warunki rygoru sanitarnego, spotkanie, wstępnie zaplanowane na 5 stycznia 2021 r., nie mogło odbyć się w klasycznym formacie, stąd też pojawił się pomysł przygotowania filmu przedstawiającego klub SP8KJX oraz jego członków – jasielskich krótkofalowców.

Miło nam poinformować, że wczoraj na stronie internetowej Jasielskiego Domu Kultury opublikowany został artykuł wraz z przygotowanym przez nas filmem, który przeczytać można, a film obejrzeć po kliknięciu w Klub Ludzi z Pasją – przyjdź – przynieś – pogadaj – ŻYCIE WŚRÓD FAL lub bezpośrednio na naszej stronie pod niniejszym tekstem.

Życzymy dobrego odbioru!

Życie wśród fal – Jasielski Klub Łączności SP8KJX

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 − 9 =

%d bloggers like this: