Magazyn sprzętowy zmienił miejsce

Wyposażenie sprzętowe w ścisłym skupieniu – z garażu do biura (fot. Marek SQ8HPI)

Zdecydowaliśmy, aby w sobotni poranek, 7 marca 2020 r., z tymczasowego miejsca przechowywania sprzętu, będącego na wyposażeniu klubu, a znajdującego się w garażu SP8GK, przenieść „graty” do magazynu Jasielskiego Klubu Łączności SP8KJX.

Zapakowane, więc w drogę (fot. Sylwester SQ8SW)

W przedsięwzięcie transportu „skarbów” (niektóre z nich już o znacznej wartości muzealnej, ale mimo kilkudziesięcioletniego życiorysu nadal działają, czego nie będzie można powiedzieć o współczesnych wytworach techniki) zaangażowali się i skutecznie do końca sprawę doprowadzili SP8RR, SP8AT, SQ8HPI, wspomniany wyżej SP8GK i SQ8SW.

Radiotelefon Klimek 74 – 36, pracujący na wyposażeniu GOPR w Sanoku (fot. Marek SQ8HPI)

A to dopiero początek.

Sylwester SQ8SW

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

szesnaście + trzy =

%d bloggers like this: