SQ8IJD aktywny w terenie

Robert SQ9NKL (fot. Radioklub SP9RNS)

Radioklub SP9RNS

5 lutego 2020 r. OSP Nowy Sącz-Biegonice, w ramach cyklu „Bezpieczne ferie”, zorganizowała wieczorne ćwiczenia dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Nowy Sącz-Biegonice. Na te ćwiczenia został zaproszony klub SP9RNS, by pokazać dzieciom oraz młodzieży kulisy łączności radiowych. Podczas pokazu łączności, operatorowi Robertowi SQ9NKL udało się nawiązać łączność, wykorzystując przemiennik SR9A, z naszym jasielskim kolegą Jackiem SQ8IJD.

– W tym miejscu pozdrawiamy serdecznie kolegę, który jest również ratownikiem. Spotkanie na paśmie sprawiło ogromną radość wszystkim zgromadzonym – mówi Robert SQ9NKL. – Dziękujemy jednocześnie OSP Nowy Sącz-Biegonice za współpracę i mamy nadzieję, na dalsze wspólne ćwiczenia w przyszłości – dodaje na koniec.

Sylwester SQ8SW

W dniu dzisiejszym OSP Nowy Sącz-Biegonice, w ramach cyklu 'Bezpieczne ferie', zorganizowała wieczorne ćwiczenia dla MDP...

Opublikowany przez Radioklub Środa, 5 lutego 2020

Ferie zimowe to czas kiedy możemy intensywniej spotkać się z młodzieżą i spędzić z MDP więcej czasu niż zawyczaj....

Opublikowany przez OSP Nowy Sącz - Biegonice Piątek, 14 lutego 2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

czternaście + szesnaście =

%d bloggers like this: